Pasirinkite Kursą ir Gaukite Stipendiją su Darbo Pasiūlymu

Bitcoin airdrop

Kartais vartotojai turi įsipareigoti kurti bendruomenę, jei nori gauti žetonus, pvz.

bitcoin airdrop

Kiti mano, kad oro lašai yra rinkodaros triukas ir puikus būdas panaudoti esamus tinklo efektus. Kovo d.

Pirmasis oro uosto renginys prasideda m. Rugpjūčio 11 d. Rugpjūčio 16 d. Tai 48 valandų renginys, kuriame dalyvauja "Crypto Friends", kur Eberhardas Lindfordt iš šimtų paraiškų pateikia 20 geriausių projektų.

Islandijos gyventojai galėjo užsiregistruoti tam skirtoje svetainėje, kad gautų 31,8 AUR, kurio vertė tuo metu buvo USD. Šiandien oro lašai tapo BCH bendruomenės dalimi. Dabar vartotojai gali atsitiktinai nusiųsti paprasto knygos protokolo SLP žetonus į daugelį viešų BCH adresų, kai tik nori.

bitcoin airdrop

Norėdami naudoti platformą, tiesiog apsilankykite Bitcoin. Galų gale bus išrašyta mokėjimo sąskaita su QR kodu.

Learndrops. Earn Crypto for Learning Crypto

Ieškai Airdrop Jei neplanuojate kurti savo žetonų ir patys platinti orlaivio lašelio, visada galite internete ieškoti bet kokių būsimų oro lašų. Pavyzdžiui, svetainė airdrops.

bitcoin airdrop

Svetainėje paaiškinta kiekvienos aerodromo detalės apie dovaną ir kaip dalyvauti. Yra daugybė kitų svetainių, kuriomis vadovaujamasi ieškant bitcoin airdrop airdrops, pavyzdžiui, airdropter.

bitcoin airdrop

Tokie subjektai, kaip IRS, paskelbė gaires dėl oro perduodamų kriptovaliutų. Naujienų autorius Autorius: Andrea Santillo Paskutinis atnaujinimas: 6 m. Kovo d Andrea Santillo laisvai samdoma rašytoja skaitmeninių finansų srityje, o dabar ir kriptovaliutų srityje.

💰 COMO TENER CRIPTOMONEDAS GRATIS 🔥 SIMPLES PASOS!!! ► QUE SON LOS AIRDROP

Dėl savo kalbinių žinių atlieku tyrimus ir tyrimus įvairiose svetainėse, o mano straipsniai yra pagrįsti ir išsamūs šiomis temomis. Mėgaukitės skaitymu Paieška.

bitcoin airdrop