Video: Kent Hovind - Seminar 3 - Dinosaurs in the Bible [MULTISUBS] 2022, Vasaris

Bitcoin Egiptas

Naujienos apie visas kriptovaliutas Nėra komentarų Geros naujienos dirbantiems su kriptovaliutomis, Egiptas, kuris iš pradžių nusprendė uždrausti skaitmenines valiutas, nusprendė panaikinti nuostatą.

kaip perkelti coinbase į changelly bitkoino 21 mln

Egipto vyriausybė tiesą sakant, per metus jis uždraudė prekybą kriptovaliutomis, tačiau net po metų jis nusprendė žengti žingsnį atgal, taip pat deklaruodamas Tokie bitkoinai kaip Halalas. Halal finansai: ir kodėl dabar įtraukiami ir Bitcoins?

Btc mobilieji telefonai

Iš tikrųjų net bankai turi veikti pagal tai, kas aprašyta Korane, ir dėl šios priežasties kredito įstaigos islamo šalyse jie gali dirbti tik tuo atveju, jei jie laikomi Halal. Šis apibrėžimas yra labai svarbus, nes leidžia bitcoin Egiptas kriptovaliutų rinką pritraukti naują likvidumą, nes Egiptas yra apgyvendinta šalis ir demografiniu požiūriu taip pat jauna šalis, kur vidutinis amžius šalies yra 26 metai.

finma kriptovaliuta ethereum sustingęs

Padarytas pasirinkimas iš Egipto apibrėžti Bitcoin kaip Halal be abejo, tai gali būti labai svarbu visoms šalims, turinčioms islamo režimą ir kurios šiuo metu nėra atviros kriptovaliutoms. Dabar kai Egiptas atsivėrė Bitcoin, tačiau tai įves reglamentą, leidžiantį visiems investuotojams veikti pagal šariato nurodymus.

itbit vs coinbase Pirkite bitcoin be ssn