kriptovaliutų archyvas – EU Reporter

Bitcoin Filipinuose

Didžioji dalis gyventojų, neturinčių bankų, yra problema, kurią šalis stengiasi įveikti, nes tai stabdo tokių dalykų kaip e-commerce augimas.

Valiutų kursai

Pasak Silicio slėnio investuotojo ir verslininko Rono Hozės, "Bitcoin" gali būti šios problemos sprendimas Filipinuose. Jis sukūrė Filipinų prekybinę svetainę "Monetos".

Nuo praėjusių metų banko sąskaitoje buvo tik 32 procentai filipiniečių. Iš šio skaičiaus tik trys procentai turėjo kredito kortelę. Mažmeninių sandorių šalyje vis dar yra pagrįsti pinigais.

bitcoin Filipinuose

Kadangi "Bitcoin" auga Azijoje, Filipinuose vis auga bendruomenė, kuri palaiko kriptografinę valiutą. Technika Azijoje paaiškino bitcoin Filipinuose Filipinai labai pasirengę Bitcoin.

Prepaidbitcoin: pirkite išankstinio apmokėjimo korteles filipinuose! PrepaidBitcoin iš esmės yra tai, kas skamba. Bitcoinas, kurį galima įsigyti, iš anksto apmokėtas. Tai suteikia "Bitcoin" į įprastą sąsają, nes daugelis filipiniečių naudoja iš anksto apmokėtas korteles visoms reikmėms, nuo minučių iki dovanų kortelių.

Manau, kad ji yra labiau pasirengusi, nei dauguma Vakarų šalių, nes čia trūksta mokėjimo būdų. Dauguma žmonių čia neturi kredito kortelės. Tai išsprendžia realią problemą. Ph, Filipinų aukcione pirkti ir parduoti bitukinus.

Ron hose: bitcoin puikiai tinka visiems neapmokestinamiems žmonėms filipinuose

Tai netgi leidžia įsigyti trupmeninio bitino, tai reiškia, kad nėra minimalios sumos bitino pirkimui. Žarnos sako, kad jis žiūri, kad žmonės pirktų bitinų įnašus tiek pat, kiek Php 4 JAV doleriai. Jam jis dirba rinkoje, nes tai yra vieta, kur ji pradeda rūpintis, kad masinė auditorija galėtų naudotis bitumininkais.

  • Litecoin laikrodžių piniginė

Žarnos neleido atskleisti operacijų apimties ar bet kurių naudotojo bazės numerių ant monetų. Ph, tačiau sako, kad biržoje matomas dvigubas bitcoin Filipinuose kriptovaliutų darbo birža mėnesį atliekamus sandorius.

Ji turi įvairias vietines mokėjimo parinktis, kad žmonėms būtų lengviau įsigyti bitino.

bitcoin Filipinuose

Šiuo metu žmonės gali mokėti per Filipinų salų banką arba per Globe "G-Cash" elektroninį piniginį. Per savo automatizuotą prekybos procesą, monetos. PH leidžia vartotojams gauti bitkinus kitą darbo dieną po mokėjimo patvirtinimo. Kadangi Bitcoin auga ir tampa vis labiau priimtina, Hose prognozuoja, kad daugiau prekybininkų atliks pardavimus naudodami bitukinus.

bitcoin Filipinuose

Kai kurie tai daro, taigi ir monetos. PH turi nuorodas į internetinių ir neprisijungusių prekybininkų asortimentą, kad žmonės labiau suvoktų, ką jie gali padaryti ar įsigyti naudodami jų bitukinus. Žarnelė teigia, kad komanda kas savaitę gauna papildomų užklausų iš bitcoin Filipinuose, kurie nori būti įtraukti į duomenų bazę.

bitcoin Filipinuose

Pasivaikščiojimas besiformuojančioms rinkoms Žaliuzė paliko Silicio slėnį ir išvyko gyventi Filipinuose, nes norėjo kažką daryti besivystančioms rinkoms. Po maždaug metų šalyje ir rašydamas "Philippas" pradžios ataskaitą, dabar jis jaučia geresnį rinkos supratimą.

Jam tapo aišku, kad bitkinai gali padėti šalies gyventojams be bankų.

bitcoin Filipinuose

Jis sako, kad jaučiasi įvykęs, nes tai daro poveikį žmonėms. Padidinti informuotumą Filipinuose, monetos. Praėjusią savaitę "Phat" surengė "Bitcoin" hackathoną, kuris laikomas pirmuoju tokiu bitkuiną orientuoto hackatono Azijoje.

kripto valiutomis

Vamzdis sako: "Mes norėjome inžinierių susipažinti su" Bitcoin ", sužinoti daugiau apie tai ir sužinoti, kaip tai panaudoti, kad galėtumėte pateikti puikių idėjų. Jei dalyvaus daugiau žmonių, ateis daugiau kūrybinių idėjų. Mes norime matyti daugiau žmonių pagalbos.

  • Kur yra bitkoinai, pavogti iš mt gox reddit

Komanda nuvedė 0. Ph ir Bitcoin bendruomenės nariai.