Bitcoin to Pakistano rupija conversion cheatsheet

Bitcoin Pakistanas. Obligacijų automatizuota prekybos sistema pakistanas - astroportal.lt

Konvertuoti Bitcoins (BTC) ir Pakistano rupijų (PKR) : Valiuta valiutų keitimo kurso skaičiuoklė

Pranešama, kad Pakistano valdžios institucijos ėmėsi konfiskuoti šimtus banko sąskaitų ir kortelių, priklausančių kriptovaliutų prekiautojams. Pasak vietinės žiniasklaidos, jie tariamai buvo naudojami sandoriams, kurių vertė beveikXNUMX USD, atlikti per skaitmeninio turto biržas, įskaitant pagrindines platformas. Pakistano vyriausybė blokuoja korteles, naudojamas kriptovaliutai pirkti, atskleidžia žiniasklaida Pakistano federalinė tyrimų agentūra FIA įšaldė banko sąskaitas 1, XNUMX asmenų vardu.

bitcoin Pakistanas

Pareigūnai tvirtina, kad sąskaitos buvo panaudotos 51 milijono Pakistano rupijų apieXNUMX USD vertės sandoriams apdoroti į daugybę kriptovaliutų biržų ir iš jų, tarp kurių yra gerai žinomų platformų, tokių kaip Binance, Coinbase ir Coinmama.

Agentūra taip pat užblokavo jų kredito korteles, naudojamas skaitmeninėms monetoms pirkti kada vyksta bitkoino šakutė parduoti, pridūrė leidinys.

bitcoin Pakistanas

Taip pat priminė gyventojams, kad Pakistano valstybinis bankas SBP uždraudė pirkti ir parduoti kriptovaliutas savo Bankininkystės politikos bitcoin Pakistanas reguliavimo departamento m.

Tačiau nepaisant draudimo, kriptovaliutų, tokių kaip bitkoinas, populiarumas tarp investuotojų šalyje auga.

Lengva forex mt4 demonstracija

Remiantis neseniai paskelbtu Pakistano prekybos ir pramonės rūmų federacijos FPCCI pranešimu, pakistaniečiai turi 20 milijardų dolerių vertės kriptovaliutą. Praėjusią savaitę surengtoje spaudos konferencijoje FPCCI prezidentas Nasiras Hayat Magoon pažymėjo, kad kotiruojamas pakistaniečiams priklausančios skaitmeninės valiutos vertinimas pagrįstas asociacijos politikos patarėjų tarybos atliktais tyrimais.

bitcoin Pakistanas

Tiesą sakant, tikroji kriptovaliutų atsargų suma gali būti daug didesnė, nes daugelis pakistaniečių perka monetas per tarpusavio sandorius, kurie lieka nepastebėti. Magoon taip pat paragino vyriausybę įvesti atitinkamą politiką, skirtą su kriptovaliutų sandoriams reguliuoti ir palengvinti, nurodydamas, kad bitcoin Pakistanas konkurentė Indija jau ėmėsi veiksmų tam, kad įgyvendintų kai kurias sektoriaus taisykles.

Susitikti su kriptografu prekybininku, kuris sako

Jo asociacija rekomenduoja priimti teisinę sistemą, suderintą su tarptautinių organizacijų, tokių kaip FATF ir TVF, išleistomis gairėmis. Žymos šioje istorijoje sąskaitos, banko sąskaitos, Bitcoin, blokavimas, kortelės, kredito kortelės, kriptovaliuta, kriptovaliutų keitimai, kriptovaliutos investicijos, kriptovaliutos investuotojai, kriptovaliutos, kriptovaliutos, kriptovaliutų biržos, skaitmeninis turtas, skaitmeninės monetos, biržos, tyrimų agentūra, teisėsauga, Pakistanas, Pakistanas, pakistaniečiai, konfiskavimas, sandoriai Ar manote, kad pakistaniečiai ir toliau investuos į kriptovaliutas, nepaisant Islamabado valdžios nustatytų apribojimų?

Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje. Tai nėra tiesioginis pasiūlymas pirkti ar parduoti ar jo prašymas arba bet kokių produktų, paslaugų ar bendrovių rekomendacija ar patvirtinimas.

Nei įmonė, nei autorius nėra tiesiogiai ar netiesiogiai atsakingi už bet kokią žalą ar nuostolius, kuriuos sukėlė ar tariamai sukėlė bet koks šiame straipsnyje minimo turinio, prekių ar paslaugų naudojimas ar priklausymas nuo jų. Daugiau populiarių naujienų.

bitcoin Pakistanas