Kriptografijos kasybos pelnas iandien

Bitcoin perpus

Turinys

  Kinijos pagrįstas Miner, kad Antpool parengė Apdovanojimai buvo Į perpus sumažinti per metus į Bitcoin Protokolas buvo atlygis nuo 50 į 25 vienetai, kriaukle.

  bitcoin perpus

  Nuo dabar, Miner gaus už sėkmingą operaciją tvarkymo, taip pat teikimą, jų skaičiavimo galia, tik Blokuoti atlygio suma 6. Trečioji perpus sumažinti renginys Bitcoin Signalas buvo užregistruota tinklo Šiame akimirkų Kasybos bendrovės Antpool Bloko nr.

  bitcoin perpus

  Blokuoti Miner f2pool sugalvojo paskutinis pasirengimo perpus sumažinti-Block — Blokas, kuri apima gabalas Bitcoin istoriją. Tai buvo paskutinis Blokas su 12,5-Bitcoin atlygis už kasyba.

  bitcoin perpus

  Dalis blokas iš pranešimo Bitcoin perpus antraštę iš " the New York Times, prašymą priimti prejudicinį sprendimą pateikęs finansų krizę nuo įsteigimo metai BTC yra. Nuoroda priima pranešimą ir NY Times " straipsnį, kuris susijęs su FED finansinės pagalbos planą ir galimą ekonominį poveikį pandemijos Coronavirus, JAV ekonomika ir grėsmės blogėjančią ekonominę krizę dėl įtakos Federalinių Rezervų.

  Ateities suma bus už ateinančius ketverius metus Monetų per dieną. Per paskutines valandas prieš perpus sumažinti, kaina išliko stabili per slenkstį 8, USD.

  bitcoin perpus