Bitcoin istorija, kasyklos, kainos pokyčiai, ateitis

Bitkoinų išradėjas

silkroad bitcoin

Nustatyta, kas yra paslaptingasis bitkoinų kūrėjas S. Nakamoto lrytas. Seniausias žinomas dokumentas, susijęs su bitkoinais, yra mokslinis darbas, pasirašytas Satoshi Nakamoto slapyvardžiu.

  • Litecoin valiuta
  • Qt bitcoin prekiautojas
  • „Egera“ Greičiausia „Bitcoin Exchange“
  • Twitter bitcoin
  • Bitcoin kaina Nigerijoje

Bent jau buvo manoma, kad tai — slapyvardis. Virtualią bitkoino valiutą sukūręs paslaptingasis asmuo, prisistatantis kaip Satoshi Nakamoto, yra 64 metų vyras, gyvenantis Los Andžele ir auginantis šešis vaikus.

Šiandienos situacija sparčiai kinta — daugelyje šalių grynųjų pinigų operacijos palaipsniui nyksta, o finansų ištekliai vis labiau skaitmenizuojami ir centralizuojami. Tačiau ar jau verta laidoti monetas ir kupiūras?

Šis dokumentas metais buvo patyliukais bitkoinų išradėjas vienoje kriptografijos mėgėjų susirašinėjimo el. Autorius pasiūlė planą elektroninei mokėjimų sistemai, paremtai kriptografija.

kriptovaliutos mastelio keitimas

Virtualia valiuta kurį laiką domėjosi tik pavieniai žmonės, tačiau pastaraisiais metais susidomėjimas ja, o ir skaitmeninių pinigų vertė, smarkiai padidėjo.

Tačiau iki šiol bitkoino kūrėjo asmenybę gaubė paslaptis. Buvo manoma, kad Satoshi Nakamoto yra bitkoinų išradėjas, o pats bitkoino autorius vengė viešumos.

Talking Tech with Elon Musk!

Vyras prisipažino, kad virtualią kriptografinę valiutą sukūrė jis. Jo tikrasis vardas yra Satoshi Nakamoto, tačiau būdamas 23 metų, kai baigė Kalifornijos politechnikos universitetą, pasikeitė jį ir tapo Dorianu Prentice'u Satoshiu Nakamoto.

Nuo tada jis visuomet viešai prisistatydavo Dorianu S. Budistų kunigo sūnus, kurį kiti šeimos nariai apibūdina kaip paslaptingą asmenybę, anksčiau atliko slaptus projektus JAV armijoje. Jis sutiko pasikalbėti, o pokalbio metu prisipažino sukūręs virtualią valiutą.

  • Monero kriptovaliutos naujienos
  • 50 USD bitkoinu
  • Bitcoin – Vikipedija
  • Kaip galiu investuoti į dogecoin
  • Bitcoin ir ethereum kursas

Viskas buvo perduota kitiems žmonėms. Dabar jie viskam vadovauja. Kadangi S. Nakamoto sugalvojo bitkoinus ir galėjo anksti pradėti veiklą su virtualia valiuta, manoma, kad jis turėtų būti itin turtingas.

Gerda Žigienė. Karalius mirė – tegyvuoja karalius: ar bitkoinai bus nauji grynieji?

Svarstoma, kad jis galėtų turėti per milijoną bitkoinų. Šiuo metu vienas bitkoinas vertas apie dolerių.

Venezula bitcoin

Pats bitkoinų išradėjas, žinoma, to nepatvirtina. Visą straipsnį anglų k.

grafikos plokštė bitcoin

Kaip atrodo S. Nakamoto, pamatysite paspaudę čia.