Toliau nuo anarchizmo: kodėl kriptovaliutų rinka ieško stabilumo?

Bitkoinų platinimas. Bitcoin išradėjas laimėjo teisinį 56 milijardų dolerių vertės mūšį

bitkoinų platinimas grynųjų pinigų programos bitcoin patvirtinimo laikas

Paskelbus verdiktą, kriptovaliutų bendruomenė atidžiai seka C. Wrightą — laukdama, kol šis išpildys pažadą įrodyti, kad yra bitkoino kūrėjas, jei laimės teisinį ginčą. Daugiau nuotraukų 1 Lrytas.

Pirmoji laisva interneto valiuta bitkoinas atsidūrė ant prarajos krašto

Bitkoiną metų spalį, finansų krizės įkarštyje, išrado asmuo arba asmenų grupė, pasivadinę Satoshi Nakamoto, kuris pirmasis publikavo skaitmeninės valiutos, kuri būtų decentralizuota, ir nevaldoma jokios teisinės ar suverenios valdžios, schemą.

Tada buvo paskelbta atviro kodo programinė įranga ir metų sausį bitkoinas pradėjo savo audringą kelionę.

bitkoinų platinimas monetų bazė uždirba palūkanas

Kriptopiniginėje iš pirmųjų kriptovaliutos kasimo dienų, galėjusioje priklausyti tik kriptovaliutos pionieriams, yra 1,1 mln. Ieškinyje buvo teigiama, kad C. Wrightas bitkoiną sukūrė ne vienas. Ira Kleiman sako, kad jo brolis Davidas iki mirties metų balandį buvo vienas iš bitkoino kūrėjų, ir jam priklauso dalis kriptovaliutos aktyvų.

bitkoinų platinimas electrum litecoin piniginės apžvalga

Wrightas šiuos teiginius neigė ir sakė, kad nors D. Kleimanas ir buvo draugas, jiedu niekad nebuvo partneriai ir Satoshi Nakamoto bitkoinų platinimas jis vienas. Tačiau teismui pateiktuose elektroniniuose laiškuose C. Floridoje paskelbtu verdiktu, Miami teismas suteikė C. Wrightui teisę pasilikti visus 1,1 mln.

Wrighto ir D.