Cryptocurrency kainų diagramos gyvena

Bitkoinų silpnumas

I TRIED STAKING WONDERLAND $TIME FOR 1 WEEK. (How Much I made..)

Vis dėlto tokio scenarijaus prielaidos buvo visos. Tačiau šia galimybe nebuvo pasinaudota. Jei išanalizuotume YFI grafiko dienos laiką, pamatytume, kad pardavėjų stipriosios pusės buvo per silpnos norint išbandyti bent jau apatinę 32, XNUMX USD konsolidavimo ribą: šaltinis: Prekybos vaizdas Pardavėjų remiamų dabartinių augimo bangų silpnumas Pirmieji pardavėjų silpnumo požymiai buvo pastebimi laikotarpiu nuo balandžio 15 iki 18 dienos.

Kaip matome diagramoje, pardavėjai negalėjo išlaikyti YFI kainos juodajame trikampyje.

ar galite trumpinti bitkoinus

Be to, šiuo metu visa kriptografijos rinka nesijautė per daug puiku. Be to, diagramoje pastebėjome raudoną paskutinių YFI rinkos žemiausių žemumų kreivę.

nulaužti bitcoin privatų raktą

Matome, kad pirkėjai bando išeiti iš konsolidacijos ir tęsti simbolinės kainos parabolinį judėjimą. YFI kaina aiškiai atsispindi šiuose lygiuose. Šiuo metu pagrindinė pirkėjų problema yra 50, 63, USD lygis. Šiuo metu tai yra pagrindinis mūsų scenarijus.

kaip nusipirkti bitcoin su ltc gdax

Žvelgdami į YFIBTC porų diagramą, pirkėjai nusprendė tęsti augimą be kainų korekcijos, apie kurią rašėme ankstesniame straipsnyje. Jei pardavėjai nesugebės nutraukti vietinių pirkėjų palaikymo 0.

bitcoin 100 dienų slenkamasis vidurkis

Laukia paskutinis pavasario mėnuo. Bitkoinų silpnumas, ar pirkėjai pasinaudoja šia galimybe.

Kinijos bitkoinas