Lustų pardavimai pasaulyje – rekordiniai - DELFI Mokslas

Bitkoino lustas, Kas yra Ethereum? Koks skirtumas tarp bitkoino ir eterio

Turinys

  kaip apskaičiuoti bitcoin kursą 20 geriausių kriptovaliutų sąrašo

  Pastaruoju metu bitkoino vertė buvo smarkiai kritusi, kai reguliavimo institucijos Kinijoje pranešė apie mokėjimo kriptovaliutomis sugriežtinimą. Dabar ji pamažu atsitiesia, tačiau, kas laukia toliau?

  Kanada pirkti bitcoin kriptovaliutų pamišimas

  Tai nereiškia, kad asmenims buvo uždrausta turėti bitkoinus ar kitas kriptovaliutas. Tačiau žmonėms bus sunkiau pirkti kriptovaliutas naudojant įvairius mokėjimo kanalus.

  įspėjimas apie bitkoinus centų akcijų, tokių kaip bitkoinas

  Kai kurios antraštės ir komentatoriai teigė, kad šis pranešimas yra naujas kriptovaliutos draudimas. Tačiau atrodo, kad tai labiau yra naujas įspėjimas, patvirtinantis ankstesnį kriptovaliutų reguliavimą, kurį Kinija įvedė pastaraisiais metais. Naujas pranešimas yra tik dar vienas Kinijos žingsnis link bandymo kontroliuoti kriptovaliutą. Daugybė kitų šalių, pavyzdžiui Indija, Iranas, Tailandas ir Turkija, įvedė bitkoino lustas reguliavimus arba griežtai atkalbėjo savo piliečius nuo naudojimosi ja.

  bitcoin magnatas torrent bitcoin ticker raspberry pi

  Kinijos vyriausybė keliuose didžiuosiuose šalies miestuose šiuo metu išbando savo nacionalinę skaitmeninę valiutą — elektroninį Kinijos juanį arba eCNY.

  Kaip ir kriptovaliutos, CBDC bando sukurti skaitmeninius pinigus, kurie galėtų judėti greičiau ir padaryti internetinius finansinius įrankius labiau prieinamus.

  Skirtingai nuo kriptovaliutų, CBDC nebus decentralizuoti, ir centriniai bankai išlaikys tam tikrą jų kontrolę.

  bitcoin depo mokesčiai ar mano kompiuteris gali išgauti kriptovaliutą

  Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.