Eterio santykis

Kuo Eglė gyvena užvėrusi TV studijos duris? Kaip sekasi, apšilote kojas? Darbą panašiai ir įsivaizdavau, žinojau, kur einu.

Eterio įžymybių kalba

Tik gal tikėjausi, kad tiesioginio eterio netikėtumai bus retesni. Per pirmą darbo mėnesį jau pasitaikė visokių nutikimų — buvo ir techninių nesklandumų, sunkiai valdomo juoko prieš pat eterį, kartą atbėgau eterio santykis studiją iki žinių pradžios likus gal pusei minutės. Tikiu, kad dar daug visko bus, bet smagiau, kai žinios praeina be siurprizų. Ar apskritai gyvenime vertinate stabilumą, ar mėgstate pokyčius, iššūkius?

Galiu per 5 minutes nuspręsti ir suplanuoti atostogas, bet su svarbiais klausimais turiu pamiegoti ir pagyventi. Mėgstu adrenaliną ir pokyčius, bet kartu labai vertinu saugumą. Darbas man buvo ir yra svarbu, bet asmeninis gyvenimas ir šeima — svarbiau. Dideliu iššūkiu tapo tie ankstyvi rytai? Ko turbūt gyvenime nebuvau dariusi, dabar 4 val.

Atėjus į televiziją viskas pradeda vykti labai greitai.

Account Options

Iš pradžių atrodė labai smagu — laisva diena, daug laiko ką nors kito nuveikti. Bet greitai supratau, kad poilsis dieną irgi savotiška darbo dalis. Žurnalistika buvo vienas iš pasirinkimų pildant prašymą studijuoti, bet atrodė tolimas ir sunkiai pasiekiamas.

eterio santykis

Per stojamąjį egzaminą supratau, kad per daug save nuvertinau. Sekėsi puikiai, bet studijoms universitete vis dėlto pasirinkau politikos mokslus.

Rašyti navigaciją

Man buvo vos 18, džiaugiausi ir didžiavausi, žurnalisto darbas man atrodė labai ypatingas. Dabar viskas atrodo kur kas paprasčiau, bet taip, televizija turi labai daug žavesio ir tai įtraukia.

  • Kriptovaliutų apskaitos programinė įranga
  • Žingsnis buvo unikalus.
  • Greta tarties ir kirčiavimo trūkumų paprastai itin neigiamai vertinama, kai ryškios televizijos asmenybės vartoja neformaliojo stiliaus žodžius.
  • Monetų bazė ir aukos
  • Vaitkevičiūte: nuo stichiško žmogaus iki mito kultūros m.
  • Cardtronics bankomatas bitcoin bankomatas šalia manęs
  • Iš „Fox News“ eterio pašalintas D. Trumpo sekimo skandalą įplieskęs apžvalgininkas - LRT
  • Žiniukė Eglė Matonienė – apie eterio netikėtumus, šeimą ir ankstaus ryto ritualus - LRT

Vaikai perskirsto tėvų laiką, dienotvarkes ir mintis. Žiniasklaidoje su nedidelėmis pertraukomis dirbu daugiau kaip 15 metų. Man įdomu suktis naujienų sraute, būti įvykių epicentre.

eterio santykis

Mes tiek daug savo gyvenimo skiriame darbui, kad būtų labai liūdna daryti tai, kas nemiela. Be paties darbo, man dar labai svarbu mikroklimatas — profesionalūs, pagarbūs, žmogiški santykiai, gera atmosfera. Ar dažnai namuose pokalbiai sukasi apie darbus?

eterio santykis

Nori nenori, jūsų darbas tam tikra prasme susijęs. Natūralu, kad susirinkę vakare aptariame, kaip kam sekėsi, kas įdomaus nutiko per dieną. Jei darbo klausimais nuomonės išsiskiria, stengiamės į diskusijas nesivelti. Kokių įžvalgų turi?

Nuorodos kopijavimas

TV ekrane abi yra mačiusios ir mamą, ir tėtį, bet, spėju, tikrai mieliau rinktųsi žiūrėti filmukus nei eterio santykis, skaitančią žinias. Greitai supratau, kad poilsis dieną irgi savotiška eterio santykis dalis.

eterio santykis

Kaip manote, yra pagrindo tokiam nerimui? Gimus pirmai dukrai visiškai atitrūkau nuo darbo.

Rūpinausi pirmagime ir namais, buvo nuostabus laikas, tikros motinystės atostogos. Į darbą grįžau po pusantrų metų, jau buvau pasiilgusi darbo, kolegų.

Tarp žinomų televizijos veidų abstinentų nedaug. Yra ir tokių, kuriems teko pasiekti dugną, tačiau sutelkus valią kapstytis į viršų. Kiti moka apskaičiuoti savo jėgas ir tvirtina nei scenoje, nei eteryje nesirodantys, jei yra išgėrę bent taurelę. Danisevičiaus nuotr. Visi jie garsėja ne tik talentu, bet ir pomėgiu ūžauti.

Tačiau tik grįžusi supratau, kad gyvenimas nebesidalija vien į darbą ir laisvalaikį, o dirbti tiek, kiek anksčiau, tiesiog nebeišeina. Bet persiorientuoji ir gyvenimas nesugriūva. Darbą tikrai rasti lengviau, nei suplanuoti motinystę. Kokia sritis tai bebūtų, svarbiausia, kad joms ten būtų įdomu.