Jūsų požiūris

Konfiskuotas bitkoinas

JK policija atskleidė, kiek kriptovaliutų konfiskavo per pastaruosius penkerius metus, reaguodama į informacijos laisvės prašymus.

FLEXING: Sok Crazy Rich, Ternyata Ada Agenda Tersembunyi

Londono metropoliteno policija konfiskavo daugiau bitkoinų nei kituose policijos rajonuose. JK policija atskleidė informaciją apie konfiskuotą kriptovaliutą Dvylika iš 43 JK policijos pajėgų per pastaruosius penkerius metus konfiskavo kriptovaliutų už maždaug mln.

konfiskuotas bitkoinas

Bitkoinas sudarė Policijos pajėgos, kurios konfiskavo daugiausiai konfiskuotas bitkoinas, buvo Londono metropoliteno policija, kuri BTC konfiskavo mln. Didžiojo Mančesterio policija konfiskavo 25 mln.

konfiskuotas bitkoinas

Kai kurios policijos seniūnijos į prašymus neatsakė. Agentūra šiais metais tikisi konfiskuoti milijardais dolerių daugiau kriptovaliutų.

konfiskuotas bitkoinas

Žymos šioje istorijoje Didžiosios Britanijos policija, kriminalinė Bitcoin, kriminalinės kriptovaliutos, kriptovaliuta, kriptovaliutos, kriptovaliuta, teisėsauga, Londono metropoliteno policija, konfiskuotas bitkoinas, konfiskuota kriptovaliuta, konfiskuota kriptovaliuta, JK policija Ką manote apie JK policijos konfiskuotą bitkoinų kiekį?

Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje. Ir nuo to laiko yra evangelistas.

konfiskuotas bitkoinas

Tai nėra tiesioginis pasiūlymas pirkti ar parduoti ar jo prašymas arba bet kokių produktų, paslaugų ar bendrovių rekomendacija ar patvirtinimas. Nei įmonė, nei autorius nėra tiesiogiai ar netiesiogiai atsakingi už bet kokią žalą ar nuostolius, kuriuos sukėlė ar tariamai sukėlė bet koks šiame straipsnyje minimo turinio, prekių ar paslaugų naudojimas ar priklausymas nuo jų.

konfiskuotas bitkoinas

Daugiau populiarių naujienų.