Kas yra Blockchain technologija | bugis.lt

Kriptovaliutų išteklių

kriptovaliutų išteklių

Puslapis paskutinį kartą atnaujintas: m. Kas yra Ethereum? Norite susipažinti su Ethereum?

kriptovaliutų išteklių

Esate tinkamoje vietoje. Pradėkime nuo bendro vaizdo. Ethereum yra naujos interneto eros pamatas: Tai internetas, kur pinigai ir mokėjimai yra integruoti. Tai internetas, kur vartotojai valdo savo duomenis, o programos jūsų nešnipinėja ir nevagiliauja. Tai internetas, kur kiekvienas turi prieigą prie atviros finansinės sistemos.

Naršymo meniu

Tai internetas, sukurtas naudojant neutralią, atviros prieigos infrastruktūrą, kurio nekontroliuoja nei įmonės, nei asmenys.

Pradėjusi veikti metais, Ethereum yra pasaulyje pirmaujanti programuojama blokų grandinė. ETH yra skaitmeniniai pinigai.

Jei girdėjote apie bitkoinątai ETH turi daug tokių pačių savybių. ETH yra visiškai skaitmeninė valiuta ir gali būti akimirksniu nusiųsta bet kam visame pasaulyje.

  1. Technologijų dešimtmetis ir 10 pergalių, kurios pakeitė kasdienybę Paslaptingosios kriptovaliutos.
  2. Šio piniginio vieneto teigiama savybė yra apsauga nuo klastojimo, nes joje užšifruoti duomenys, kurių negalima dubliuoti.

Išleidžiamo šios kriptovaliutos kiekio nereguliuoja nei nacionalinės vyriausybės, nei įmonės - šis procesas yra decentralizuotas ir vyksta retai. Žmonės visame pasaulyje ETH naudoja mokėjimams, kaip investiciją arba kaip užstatą.

kriptovaliutų išteklių

Bet skirtingai nei kitos blokų grandinės, Ethereum yra daug vertingesnė. Ethereum galima programuoti, todėl kūrėjai gali ją naudoti kurdami naujo tipo programas. Šios decentralizuotos programėlės arba "dAppsai" ; angl.

kriptovaliutų išteklių

Jų veikimu galima pasitikėti, nes kartą "įkėlus" dAppsą į Ethereum, jis visada veiks tiksliai taip, kaip suprogramuotas. Ethereum dAppsai gali būti ir decentralizuoti. Tai reiškia, kad joks subjektas ar asmuo jų negalės valdyti. Šiuo metu tūkstančiai programuotojų visame pasaulyje kuria programas Ethereum tinkle, atrasdami vis naujo tipo programų, daugelį kurių galite naudoti jau šiandien: Kriptovaliutų piniginės leis pigiai ir greitai sumokėti Kriptovaliutų išteklių ar kitais bitcoin perkėlimas iš bitstamp į gdax turto vienetais Finansinės programos, kurios leis skolintis, skolinti ar investuoti skaitmeninį turtą Decentralizuotos biržos, kurios įgalina prekiauti skaitmeniniu turtu ar netgi realių įvykių "prognozėmis" Žaidimai, kuriuose sukurtos vertybės yra jūsų tiesiogiai valdoma nuosavybė, ir net suteikiantys galimybę užsidirbti tikrų pinigų Ir dar daug daug daugiau.

kriptovaliutų išteklių

Ethereum bendruomenė yra didžiausia kriptovaliutų išteklių pati aktyviausia blokų grandinių bendruomenė pasaulyje. Ją sudaro pagrindinio tinklo protokolo programuotojai, kriptoekonomikos tyrėjai, kiberaktyvistai, kripto "kasimo" organizacijos, ETH savininkai, dAppsų kūrėjai, įprasti vartotojai, anarchistai, įmonės iš Fortune sąrašo, na, o dabar, ir jūs.

Ethereum nepriklauso nuo jokios įmonės ar centralizuotos organizacijos. Ethereum palaiko ir nuolat tobulina įvairi pasaulinė bendraautorių bendruomenė, kriptovaliutų išteklių įvairias tinklo dalis nuo pagrindinio tinklo protokolo iki programų vartotojams. Šis tinklapis, kaip ir visas Ethereum tinklas, buvo sukurtas ir toliau yra kuriamas grupės žmonių, susibūrusių dirbti bendram tikslui.

O koks yra kriptovaliutų santykis su vaizdo plokštėmis?

Sveiki atvykę į Ethereum. Norite pradėti naudotis Ethereum? Naudokite Ethereum.