Kriptovaliutos dovanos

Turinys

  Produktas - įdėtas į krepšelį Kriptovaliutos ir komponentų stygius Kriptovaliutų vertė paskutinius mėnesius kilo vis aukštyn ir paskutinėms savaitėmis buvo sumušti pabaigoje pasiekti rekordai. O dėl padidėjusios vertės kriptovaliutas pradėjo apsimokėti kasti net ir nešiojamais kompiuteriais.

  Pavyzdžiui, nuo lapkričio pabaigos eterio ETH vertė padidėjo kone tris kartus ir šiuo metu ši valiuta yra populiariausia tarp kasėjų.

  Internete galima rasti ne vieną istorija, kaip Kinijoje, kur yra didžioji dalis gamyklų, į grupes buriasi naujų vaizdo plokščių ieškantys kasėjai, siekiantys pirkti naujos kartos komponenetus didmeninėmis kainomis.

  kas kitas didelis dalykas po bitkoino

  Ir kai kurie gamintojai sutinka jas parduoti, nes kasėjų siūlomos kainos yra didesnės už tas, kurias siūlo tiekėjai, užsiėmantys mažmena.

  Tačiau yra ir kita šitokių sandėrių pusė — nesuteikiama arba ribota garantija. Ir nors suma, kurią tenka sumokėti už vaizdo plokštę, esančią nešiojamame kompiuteryje, yra sąlyginai nemaža, dėl pakilusios eterio kainos tai vis tiek yra pelną nešanti investicija.

  atm bitcoin

  Vis dar stebina ir tai, jog Nvidia, žinoma dėl griežtų taisyklių bei nurodymų tiekėjams ar net apžvalgininkams, neįvedė jokių kriptovaliutos dovanos ar apribojimų. Kriptovaliutų kasėjų gaunamas produktų srautas yra milžiniškas ir didžioji dalis produktų kriptovaliutos dovanos ir nepasiekia žaidėjų bei kompiuterinės technikos entiuziastų.

  kodėl kriptovaliuta

  Žinoma, vertėtų nepamiršti apie šiuo metu vykstančias Naujųjų metų atostogas Kinijoje, dėl kurių tiek gamyba, tiek tiekimas yra kiek sulėtėję. O ir silicio, reikalingo puslaidininkiams, stygius neprisideda prie kompiuterinės įrangos gamybos.

  gnt kriptovaliuta

  Tačiau tikimasi, kad artimiausiu metu bus įgalintas EIP pasiūlymas, kuris eterio kriptovaliutos kasimą paverstų daug mažesnį pelną nešančia veikla. O ir perėjimas prie eterio 2. Nežinia, kaip greitai kriptovaliutų vertė nukris, kada silicio stygius nebebus toks stiprus, tačiau net ir dabar aišku, jog nelieka nieko kito, kaip tik laukti.

  Kriptovaliutos ir duomenų privatumas: kas laukia mūsų m.? Ir šis reiškinys nerodo jokio augimo sulėtėjimo.

  Paskutiniai mėnesiai buvo vieni prasčiausių kompiuterinės technikos entiuziastams dėl neprieinamų tiek naujos, tiek senos kartos komponentų, kurių kainos taip pat šoko aukštyn.

  Tad belieka apsišvarvuoti kantrybe ir neskubėti parduoti savo turimos vaizdo plokštės — rasti jai pamainą kol kas yra tikrai nelengva.

  Kas yra Kriptovaliuta? Kriptovaliuta, tai virtualus arba skaitmeninis piniginis vienetas leidžiantis atlikti anoniminius apmokėjimus išvengiant trečiųjų šalių — bankų.