„Chrome“ pirmą kartą per aštuonerius metus keičia savo logotipą

Kriptovaliutos logotipas

#Kriptovaliutos

Krentančios žvaigždės ir kraujuojančios kriptovaliutos dr. Nuo pandemijos pradžios penki didieji pasaulio centriniai bankai, bandydami padėti sušvelninti neigiamas ekonomines pasekmes ir palengvinti valstybių galimybes skolintis, į rinką įliejo daugiau nei 10 trilijonų JAV dolerių.

hash bitcoin

Tai ne tik padėjo greitai atgaivinti ekonomikas, bet ir į rekordines aukštumas pakėlė nekilnojamojo turto bei daugelio akcijų kainas. Centriniams bankams planuojant kovoti su infliacija keliant palūkanas ir mažinant pinigų pasiūlą, to pasekmes pirmosios pamatė įmonės, kurių akcijų kainos atspindėjo tik tikėjimą šviesia ateitimi, o ne realius veiklos rezultatus.

Tuo tarpu, kaip ir tikėtasi, stabilų pelną uždirbančioms ir dividendus mokančioms įmonėms metų pradžia buvo daug ramesnė. Su kriptovaliutos logotipas didesniu pagreičiu nudardėjo ir rizikingiausi aktyvai — kriptovaliutos.

Kriptovaliutų entuziastai ir apologetai jų kainų kilimą grindė tuo, kad būtent tradicines valiutas spausdinantys centriniai bankai nepalieka jokios alternatyvos norintiems apsisaugoti nuo infliacijos ir pinigų nuvertėjimo. Jų nusivylimui, būtent centrinių bankų ketinimas pristabdyti pinigų spausdinimą sumažino kapitalo srautus į rizikingiausius finansų rinkų užkampius — kriptovaliutas. Praėjusiais metais vis daugiau investavimo platformų leido klientams įsigyti kriptovaliutas, o kai kurios nemažos tarptautinės įmonės net prisipirko bitcoinų ar trumpam bandė leisti atsiskaityti jomis už savo kriptovaliutos logotipas.

Logotipas btc

Salvadoras buvo primoji valstybė, pripažinusi bitcoiną legalia atsiskaitymo priemone, jų prisipirko nepigiai ir skatino gyventojus jais naudotis nesėkmingai. Tai, žinoma, yra ekonominis analfabetizmas, nes ribotos pasiūlos kriptovaliutos yra defliacinės ir netinkamos kasdieniams atsiskaitymams.

Vis tik tokios naujienos kurstė daugelio smulkių investuotojų entuziazmą ir tikėjimą, kad kelio atgal nėra.

monetų bazės užduotis uždaryta

Praėjusių metų rudenį bitcoino kaina buvo pakilusi iki 67 tūkst. Blogiausia, žinoma, yra tai, kad sandorių tvirtinimui — norisi tai priminti dar ir dar kartą — sunaudojamas milžiniškas ir vis didėjantis kiekis elektros energijos.

bitkoinas pasiekia 20 000 USD, tai yra nenugalima investicija į nestabilią ekonomiką

Vienam bitcoin utube sandoriui patvirtinti reikia apie kilovatvalandžių kriptovaliutos logotipas. Lygiai tiek pat elektros energijos vidutinis Lietuvos namų ūkis sunaudoja per metus!

Čia nei revoliucija, nei inovacija, o tiesiog bereikalingas planetos teršimas.

kriptovaliutų brokeris

Stebint, kaip dabar europiečiai kenčia dėl pašokusių elektros kainų, toks TWh iššvaistymas per metus neturėtų nieko džiuginti. Vis tik pastaroji jo kainos dinamika rodo, kad į auksą jis niekuo nepanašus.

btc png

Auksą investuotojai paprastai perka norėdami apsidrausti nuo infliacijos, pinigų nuvertėjimo, arba, pavyzdžiui, geopolitinių sukrėtimų, kurie gali greitai sumažinti daugelio kitų aktyvų kainas.

Auksas nuo pandemijos pradžios pabrango maždaug penktadaliu, o pastaraisiais mėnesiais jo kaina buvo labai stabili. Tuo tarpu nepaisant dešimtmečius nematytos infliacijos ir daugybinių geopolitinių rizikų, bitcoinas neįrodė, kad yra saugi užuovėja — susvyravus investuotojų pasitikėjimui, krito kaip lapas.

Forbes Dogecoin

Tiesa, tai nereiškia, kad jo kaina nebegali pakilti — praeityje ji jau ne kartą greitai ir žemai krito, kol nesusiformuodavo nauja pirkėjų banga. Tačiau visi šie milžiniški svyravimai rodo, kad tai nėra priimtina taupymo ar investavimo priemonė — labiau spekulianto svajonė. Ir net manantys, kad trumpalaikiai svyravimai nesvarbūs, o svarbu tik, kiek jis bus vertas po dešimtmečio, turėtų paklausti savęs — iš kur atsiras ta vertė?

 • Ar dvyniai pridės litecoin
 • Nupirkau numerį su bitkoinais
 • Visų pirma, tai — virtualios erdvės ribų neperžengiantis eksperimentas, nekontroliuojamas nei valdžios, nei įtakingų korporacijų.
 • Kriptovaliutos dar tik įsibėgėja: ar į jas investuoti verta labiau nei į auksą?
 • Vidutinis operacijos mokestis bitcoin
 • Kriptovaliutos bitcoin prekybos logotipas Atkreipkite - Logotipas btc
 • Mėnulio litecoin

Ar tik iš tikėjimo, kad jis — išskirtinis ir vienintelis? Nes jokios praktinės funkcijos ir vertės, kaip sutarėme, jis neturi. Tas pats, žinoma, galioja ir daugeliui kitų eksperimentinių kriptovaliutų — pradedant nuo Doge coin ir baigiant Shiba Inu coin.

Ir nors vienu metu jų kainos irgi buvo sunkiai sveiku protu suvokiamos, dabar jau sparčiai artėja prie savo fundamentalios vertės — nulio.

Kriptovaliutos logotipai

Žinoma, blokų grandinė yra ir liks svarbi inovacija, kuri patobulins ir atsiskaitymo, ir kreditavimo, ir investavimo platformas, galbūt jos pagalba funkcionuos decentralizuota finansų sistema. Kaip ir daugelis kitų svarbių technologinių inovacijų, prieš tapdamos nauju rinkos standartu ir praktine kasdienine nauda, pakeliui jos išpučia ne vieną burbulą ir iliuziją.

 • Kriptovaliuta, kiek investuoti
 • Daveo Ramseyio kriptovaliuta
 • Kas yra bitkoinas?
 • Taip pat rekomenduojame Internetinė parduotuvė Kilobaitas.
 • Kaip gauti privatų raktą iš coinbase
 • , Kriptovaliutos logotipai
 • Kada ethereum persijungia į poz

Ir, deja, sukelia ne vieną asmeninį bankrotą.