Bat crypto reddit 2021

Kriptovaliutos subreddit

Turinys

  Visi Celofanai ir kiti degradai bando į valdžią prastumti prorusiškus "politikus", kad patys ateitume į meškos glėbį.

  kriptovaliutos subreddit mes priimame bitcoin vektorių

  Nemanau, kad putinas bandytų mus užimti jėga - maža rusų diaspora pagrinde senukai - sunku prastumti gelbėjimo misiją. Taip pat iš mūsų putinui būtų daugiau rūpesčių nei žalos - jis jau turi vieną didelę karinę bazę mūsų pašonėje - Kaliningradą.

  kriptovaliutos subreddit investasi bitcoin

  Baltarusiją jau prisijungė metais - dar vienas buferis nuo kraugerių pribaltų. Manau visa šita situacija putinas tikrina vakarų budrumą, nes Ukraina yra labai svarbi geopolitiniu atžvilgiu Kriptovaliutos subreddit. Betgi Išvis nežinia kas bus su ta Ukraina - nes kuo ilgiau Putinas lauks, tuo daugiau pastangų reikės jo norimai karinei intervencijai. Kas diena į Ukrainą atkeliauja karinės siuntos, o ilgas karas taipogi Rusijai kainuos labai didelius pinigus.

  kriptovaliutos subreddit visų apyvartoje esančių bitkoinų vertės

  Greičiausiai Putinas norėjo pademonstruoti savo raumenis, padaryt kokį blitzkrieg'ą - tikėjosi, kad niekas į Ukrainą nekreips dėmesio, bet dabar gavosi tokia padėtis be išeities - puls, kainuos daug, nežinia kaip karas baigsis ir ar liaudis kaip tik labiau ant savo caro bitcoin serveris, nepuls - pagal jo panetkes bus už "triochalą dūchą". Bet nepamirškime to "atmazo" karinių pratybų, gali būti kad tomis karinemis pratybomis su bulbium viskas ir pasibaigs, ir visi vėl sės prie derybų stalo.

  kriptovaliutos subreddit bitcoin tron