Navigation:

Smėlio kriptovaliuta, Indijos kripto bendruomenė siekia reguliavimo smėlio dėžės

Turinys

  Smėlio kriptovaliuta apie visas kriptovaliutas Nėra komentarų Per septynis mėnesius nuo tada, kai Indijos Aukščiausiasis teismas leido bankams legaliai teikti paslaugas, įskaitant kriptografinius produktus, išaugo vartotojai ir prekybos apimtys vietinėse biržose. Tačiau reguliavimo institucijos ir toliau santūriai vertina prekybos kriptovaliutomis ir pirkti Bitcoin.

  Painiava gali pakenkti rinkos augimui. Taigi, norėdami įvesti daugiau aiškumo, kai kurie Indijos šifravimo bendruomenės vartotojai sugalvoja būdą, kaip leisti platformoms išlikti aktyvioms, tačiau ribotoje rinkos dalyje, prižiūrint reguliuotojams, kitaip vadinamam smėlio dėžės metodu.

  smėlio kriptovaliuta litecoin testnet

  Siūloma sąsaja sujungtų mainų ir tiekėjų informaciją ir per programos programavimo sąsają arba API ją perduotų reguliavimo institucijoms ir vyriausybių taryboms.

  Spalio 10 d.

  smėlio kriptovaliuta bitcoin hashrate skaičiuoklė

  Augimo pagrindas yra reglamentai Indijos kripto sektoriaus reguliavimas buvo šiek tiek mišrus. Naujoje rinkoje centrinis bankas Indijos smėlio kriptovaliuta bankas uždraudė bankams teikti paslaugas, įskaitant kriptografinius produktus.

  smėlio kriptovaliuta Amazonės kriptovaliutų sandoriai

  Po beveik dvejus metus trukusių apribojimų ir užsitęsusių teisminių procesų šių metų kovą šalies Aukščiausiasis Teismas panaikino apribojimą. Pasak Thakralio, Indijos kriptografijos rinkai yra labai svarbios taisyklės, siekiant apsaugoti vartotojus nuo apgaulingos veiklos. Siūlomais reglamentais siekiama išspręsti šią problemą įtraukiant bankus į klientų vertinimo procesą, sukuriant prižiūrimą smėlio dėžę pradedantiesiems verslą ir įtikinant vyriausybę sukurti specialią skaitmeninio turto reguliavimo instituciją.

  smėlio kriptovaliuta kriptovaliutų ateities sandorių birža

  Naujienų autorius Autorius: Andrea Santillo Paskutinis atnaujinimas: 14 Ottobre, Andrea Santillo laisvai samdoma rašytoja skaitmeninių finansų srityje, o dabar ir kriptovaliutų srityje. Dėl savo kalbinių žinių atlieku tyrimus ir tyrimus įvairiose svetainėse, o mano straipsniai yra pagrįsti ir išsamūs šiomis temomis.

  smėlio kriptovaliuta xrp coinbase pašalinimas

  Mėgaukitės skaitymu Paieška.