Radiocentras | Visada tarp draugų!

Bendras eteris

blockchain vs bitcoin kur nusipirkti bitcoin opcionų

Įgarsinimas: Lenkų k. LT subtr.

Sekite mus

Trukmė: 1 Val. Eteris — stipraus kvapo skystis, juo galima malšinti skausmą, suteikti galios, užmigdyti arba Ką bendras eteris vardan egoistinio žinių troškimo? Gydytojo etiką? O gal žmoniją?

kaip nusiųsti btc į bittrex mano kriptovaliutų piniginė

Filmo premjerą kviečiame žiūrėti kino teatruose nuo balandžio 12 dienos. Jacek Poniedziałek be proto susižavėjęs naujausiu medicinos stebuklu — eteriu.

Kas yra Esteris?

Netrukus jis supranta, kad šio skysčio galia kur kas didesnė ir jį galima panaudoti ne tik medicinoje. Pirmoji gydytojo auka tampa jauna mergina ukrainiečių akt. Maria Ryaboshapkakurią, norėdamas išprievartauti, suduoda per didelę eterio dozę ir ją nužudo.

50 USD bitkoinu kaip gauti žetonus į testnet ethereum

Už šį nusikaltimą mokslininkas nuteisiamas mirties bausme, tačiau paskutinę sekundę bausmė pakeičiama tremtimi į Sibirą. Po daugelio metų jam pavyksta pabėgti ir įsidarbinti karo gydytoju Austrijos — Vengrijos tvirtovėje.

binance ir bitcoin šakutė geriausia bitcoin platforma

Mainais už tvirtovės bordelio merginų sveikatos priežiūrą jam leidžiama tęsti eksperimentus su bendras eteris. Gydytojas lyg apsėstas tarnauja šiai suspensijai ir kuo toliau, tuo labiau jaučiasi Dievu, galinčiu valdyti kiekvieną žmogų, o gal net ir visą žmoniją. Jis manipuliuoja skausmu, iššaukia juoką, leidžia prarasti sąmonę, kišasi į žmogaus laisvą valią, prikausto ir neleidžia pabėgti.

Likučiai parduotuvėse

Noras valdyti žmogų toks stiprus, kad visa tai tolygu liguistam pamišimui. Jis žudo bordelio merginų naujagimius, eksperimentuodamas žmogaus kūno kvapu suranda bordelio gyventojoms tinkamiausią partnerį, suteikia beprotišką skausmą savo mokiniui akt.

Ostap Vakulyukišnaudoja kareivius ir visa tai tik tam, kad išsiaiškintų dar gilesnį eterio poveikį.

you tube paid to me -you tube Birr naf kaffale jira Baga gammadan-Feyise Mengistu-

Visas nesekmes ir praradimus šaltakraujiškai nurašo, kaip auką vardan mokslo. Tačiau visa tai turi savo kainą, kuri pasislėpusi po kur kas didesne paslaptimi