Bitcoin ieškinys

bitcoin ieškinys

Šis didelės apimties ir sudėtingas tyrimas pradėtas po to, kai į Kauno policiją m. Atsižvelgiant į galimai įvykdytos nusikalstamos veikos sudėtingumą, tyrimo apimtis bei žalą netrukus šį tyrimą bitcoin ieškinys Lietuvos kriminalinės policijos biuras ir Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimų departamentas.

bitcoin ieškinys

Pradėjus tyrimą buvo nustatyta, kad neteisėtai prisijungus prie minėtos klinikos kompiuterinės duomenų sistemos buvo užvaldyti 24 tūkstančių pacientų anketiniai bei sveikatos duomenys. Kruopščiai tikrindami įvairias versijas bei intensyviai rinkdami su įvykio aplinkybėmis susijusius duomenis pareigūnai netrukus nustatė tris įtariamuosius.

Po navigacijos

Visi jie — metų amžiaus Lietuvos piliečiai, gyvenantys Kaune, gerai išmanantys informacines technologijas. Du iš jų yra IT srities specialistai, vienas yra įgijęs medicininį išsilavinimą.

Įtariamieji buvo sulaikyti m. Siekiant, kad nebūtų pakenkta ikiteisminiam tyrimui, du iš jų po sulaikymo buvo suimti, o trečiajam skirtos kitos kardomosios priemonės.

bitcoin ieškinys

Iš pacientų reikalauta susimokėti nuo 50 iki eurų, kai kuriais atvejais — iki eurų. Atsižvelgus į tyrimio metu surinktus duomenis kaltinimai turto prievartavimu pareikšti dviems asmenims. Tyrimo metu taip pat buvo nustatyta, kad įtariamieji elektroniniu paštu buvo susisiekę su kai kuriais portalų žurnalistais ir pateikę jiems kelių klinikos pacientų neteisėtai įgytus duomenis: vardą, pavardę, amžių, lytį, gyvenamąją vietą, informaciją apie atliktas klinikoje procedūras, fotonuotraukas prieš procedūras ir po procedūrų bei kitus.

bitcoin ieškinys

Aktyviai bendradarbiaujant Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimų departamento prokurorams bei Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnams tyrimo metu buvo apklausta daugiau nei liudytojų, atlikta dešimtys kitų sudėtingų proceso veiksmų.

Bendra civilinių ieškinių suma — per Eur. Dauguma civilinių ieškinių — dėl neturtinės žalos padarymo.

bitcoin ieškinys

Tyrimo eigoje dviems įtariamiesiems suėmimas buvo pakeistas į kitas kardomąsias priemones. Šiuo metu visiems trims yra skirti rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, nustatytomis datomis žymėtis teritoriniuose policijos komisariatuose, o dviems iš jų papildomai — paskirti bitcoin ieškinys po 10 eurų.

Griežčiausia galima bausmė už tokią nusikalstamą veiką — laisvės atėmimas iki dešimties metų. Bendras Generalinės prokuratūros ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pranešimas Dalintis Taip pat skaitykite.

bitcoin ieškinys