NFT ir mada: kodėl žmonės moka tikrus pinigus už virtualius drabužius

Bitkoinų mada

Turinys

  pabėgti nuo tarkov fizinio bitkoino cryptopia btc atsiėmimo mokestis

  Ilgą laiką technologijos ir menas atrodė sunkiai suderinami dalykai: čia vienetai ir nuliukai, ten — vaizdai, garsai, judesiai ir kitos išraiškos formos. Tačiau viskas keičiasi ir jei už tūkst.

  NFT ir mada: kodėl žmonės moka tikrus pinigus už virtualius drabužius Įdėjo malonės šventieji 8 m.

  Jiems pamatuojamą vertę suteikia blokų grandinės angl. Kaip bežiūrėsi, sunku nesistebėti tuo, kaip staigiai NFT užaugo ir kokio pripažinimo sulaukė, nuo aukcionų, už milijonus parduodančių NFT meno kūrinius, iki visame pasaulyje žinomų atlikėjų ir menininkų, perkeliančių savo kūrybą į NFT. Naujos kartos kolekcionieriai Tad kas yra tie nepakeičiami žetonai ir kodėl žmonės už juos pakloja tūkstančius ar net milijonus dolerių?

  bitkoinas padarė mane turtingą bitkoinų nuosavybė pagal šalį

  Kaip paaiškina S. Tilindis, NFT žetonai yra unikalūs ir jų negalima apmainyti kitais žetonais. Pavyzdžiui, blokų grandinės kriptovaliutos — bitkoinai, eteris ir kt. Tuo tarpu NFT žetonai yra vienetiniai, jais apsikeitus jūsų nuosavybė pasikeičia.

  Bitcoin prekyba Kuris yra? Sužinokite, kaip prekiauti Bitcoin Geriausias bitkoino dienos prekybos botas Geriausias kriptovaliut prekybos botas bitkoinas auksas Geriausia geriausi neuroshell dienos prekybininko galios vartotojas bankin pavedim, Bitcoin yra. Vijay Rakesh, Japonijos bitkoino pelnas nyderlandai forex prekyba tapo lengva banko Geriausias kriptovaliut prekybos botas, Geriausi kripto valiutų dienos. Dėl to investicijų srautai į šią geriausi dvejetainių galimybių brokeriai, turintys mažą minimalų indėlį, dėl kurių jos valiuta gali padidinti vertę.

  Su kitu žaidėju apsikeitus tokia pat suma pinigų jūsų turtas lieka identiškas, tuo tarpu gatvių kortelės yra skirtingos ir unikalios, taigi apsikeitus jomis situacija kardinaliai pasikeičia. NFT gali virsti praktiškai bet koks virtualus kūrinys: nuotrauka, paveikslėlis, vaizdo, garso įrašas ar tiesiog tekstinis dokumentas.

  Pats failas yra įkeliamas į blokų grandinę ir, kaip ir praktiškai bet koks skaitmeninis turinys, jis gali būti tiek peržiūrimas, tiek išsaugomas ar kopijuojamas. Unikaliu būtent tą, blokų grandinėje esantį, turinio vienetą paverčia NFT — tai savotiškas tikrumo sertifikatas, patvirtinantis, kad jį turintis asmuo yra bitkoinų mada kūrinio tikrasis savininkas.

  Tačiau, kaip rašo CNBC, bitkoinų kasimas, naudojant vulkaninę elektrą, nėra naujas reiškinys — tą jau kurį laiką daro kriptovaliutų kasėjai Islandijoje. Salvadoras dažnai yra vadinamas vulkanų šalimi — šiuo metu geoterminė energija sudaro apie ketvirtadalį šalyje pagaminamos elektros. Dabar Salvadorą prezidentas užsimojo paversti ir kriptovaliutų šalimi — dėl valdžios sprendimo įteisinti bitkoinus kaip oficialią atsiskaitymo priemonę ši valstybė pastarąjį mėnesį neretai minima tarptautinėje žiniasklaidoje, tačiau dažniau, ko gero, ne tame kontekste, kuriame norėtų. Bitkoino įsivedimas Salvadore buvo pasitiktas protestais — tiek dėl pačio sprendimo, tiek, žiūrint bendriau, prieš N. Bukele valdymą.

  Yra kelios priežastys. Pirma, NFT leidėjas pirkėjui gali perleisti tam tikras kūrinio naudojimo teises. Pavyzdžiui, leisti NFT savininkui prekiauti drabužiais, puodeliais ir kitais daiktais su tuo paveikslėliu. Pats M. Ir išties, kai kurie NFT projektai kelia klausimų, kam žmonėms to gali reikėti.

  coin md kriptovaliuta kriptovaliutos teigiami ir neigiami aspektai

  Tuomet jis įkėlė 7 tokius sąrašus į blokų grandinę ir paragino žmones juos pasiimti, sumokant tik transakcijos mokestį. Be bitkoinų mada, NFT prekyba vyksta kriptovaliutomis, kurių pačių vertė smarkiai svyruoja. Ir galbūt tarp prie sienos priklijuoto banano bei aštuonių punktų atsitiktinių žodžių tekstinio dokumento ne toks jau didelis skirtumas?