Kur saugoti bitcoinus?

Bitkoinų raktai, Blockchain monetų bazė Įrodyta, kad prarado bitkoinus Monetų bazė, kaip nusipirkti bitkoinų

Turinys

  Paskelbus verdiktą, kriptovaliutų bendruomenė atidžiai seka C. Wrightą — laukdama, kol šis išpildys pažadą įrodyti, kad yra bitkoino kūrėjas, jei laimės teisinį ginčą.

  bitkoinų raktai

  Daugiau nuotraukų 1 Lrytas. Bitkoiną metų spalį, finansų krizės įkarštyje, išrado asmuo arba asmenų grupė, coinwarz bitcoin Satoshi Nakamoto, kuris pirmasis publikavo skaitmeninės valiutos, kuri būtų decentralizuota, ir nevaldoma jokios teisinės ar suverenios valdžios, schemą.

  Tada buvo paskelbta atviro kodo programinė įranga ir metų sausį bitkoinas pradėjo savo audringą kelionę.

  bitkoinų raktai

  Kriptopiniginėje iš pirmųjų kriptovaliutos kasimo dienų, galėjusioje priklausyti tik kriptovaliutos pionieriams, yra 1,1 mln. Ieškinyje buvo teigiama, kad C. Wrightas bitkoiną sukūrė ne vienas. Ira Kleiman sako, kad jo brolis Davidas iki mirties metų balandį buvo vienas iš bitkoino kūrėjų, ir jam priklauso dalis kriptovaliutos aktyvų. Wrightas šiuos teiginius neigė ir sakė, kad nors D.

  Kleimanas ir buvo draugas, jiedu niekad nebuvo partneriai ir Satoshi Nakamoto yra jis vienas.

  bitkoinų raktai

  Tačiau teismui pateiktuose elektroniniuose laiškuose C. Floridoje paskelbtu verdiktu, Miami teismas suteikė C. Wrightui teisę pasilikti bitkoinų raktai 1,1 mln. Wrighto ir D.

  bitkoinų raktai