Ryšių Įranga

Puslapis 1 of 19 / 327 prekės
Rūšiuoti pagal:
Nemokamas Pristatymas JW3109 Aukštos Kokybės Bangos ilgis 1310&1550nm Nešiojamų Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis

Nemokamas Pristatymas JW3109 Aukštos Kokybės Bangos ilgis 1310&1550nm Nešiojamų Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis

Nemokamas Pristatymas JW3109 Aukštos Kokybės Bangos ilgis 1310&1550nm Nešiojamų Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis JW3109 optinės šviesos šaltinis gali suteikti nuo 1 iki 4 išėjimo bangos atitikti tam tikrus reikalavimus, įskaitant 650nm raudona šaltinį ir 1310/1550nm ilgiai už vienos rūšies pluošto arba 850/1300nm ilgiai už multimode ląstelienos, taip pat kiti ilgiai
€66.96
Superbat 10vnt RF Fakra Jungties fiksavimo Jack Moterų stačiu Kampu Rakto Kodas H Violetinė Radijo kontroliuojamas keyless šildymas

Superbat 10vnt RF Fakra Jungties fiksavimo Jack Moterų stačiu Kampu Rakto Kodas H Violetinė Radijo kontroliuojamas keyless šildymas

10 Vnt RF Fakra Jungties fiksavimo Jack Moterų stačiu Kampu Rakto Kodas H Violetinė Radijo kontroliuojamas keyless šildymo Nemokamas Pristatymas Dielektriniai Atlaikyti Įtampą >800 VRMS(Sąsaja) tik Kūno nikeliuotas Lyčių Jack Temp.diapazonas -40~ +100 (RF) Kėbulo stačiu Kampu Jungtis Jack/Moterų Lizdas Montavimo Tipas Kabelio Mount [Nemokamai Kabinti (In-Line)] Tiesiai
€14.64
5m (16ft) F10-QSFP-8LC-AOC5M Suderinama 40G QSFP+ 4 LC Duplex Breakout Aktyvus Optinis Kabelis

5m (16ft) F10-QSFP-8LC-AOC5M Suderinama 40G QSFP+ 4 LC Duplex Breakout Aktyvus Optinis Kabelis

Extreme Networks F10-QSFP-8LC-AOC5M Suderinama 40G QSFP+ Breakout OVP (5 metrų, OM3 MMF, QSFP+ 4 LC duplex) prekės Informacija Extreme Networks Originali F10-QSFP-8LC-AOC5M Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas QSFP+ 4 LC duplex Max Duomenų perdavimo Sparta 40Gbps Kabelio Tipas Aktyvus Optinio Kabelio Skaidulų Tipas OM3 Multimode Pluošto (PRF) Kabelio Ilgis 5m(16,4 ft) Striukė Medžiaga
€115.90
XQF TR Garsiakalbis Mikrofonas Walkie Talkie MIC Reikmenys Kenwood Už Baofeng Bf-888S UV-5R UV-82 Du Būdu Radijo

XQF TR Garsiakalbis Mikrofonas Walkie Talkie MIC Reikmenys Kenwood Už Baofeng Bf-888S UV-5R UV-82 Du Būdu Radijo

Kiekvieną užsakymą gausite dovanų , Kaip paveikslėlyje TR Garsiakalbis Mikrofonas Walkie Talkie MIC Reikmenys Kenwood Už Baofeng Bf-888S UV-5R UV-82 Du Būdu Radijo Aprašymas: Visos mūsų prekės yra visiškai Naujos, Yra nuotolinio mikrofonas su push to talk) mygtuką, jūs galite įrašą bet kurioje vietoje. Delninukas mikrofonas gali būti lengvai dėvėti ant kūno
€4.39
Wifi Anteną 2.4 Ghz 3dbi Omni RP-TNC connector for wireless router +RP-TNC Moterų jungiklis RP-SMA Male Plug RF Įkalbinėti Adapteris

Wifi Anteną 2.4 Ghz 3dbi Omni RP-TNC connector for wireless router +RP-TNC Moterų jungiklis RP-SMA Male Plug RF Įkalbinėti Adapteris

Wifi Antenos 2.4 G 3dbi Omni gumos ančių antenos RP-TNC kištukinė jungtis + RP-TNC Moterų Jack pereiti RP-SMA Male Plug RF Įkalbinėti Adapteris konverteris Tiesiai Aprašymas: visiškai NAUJAS Dažnis: 2400 MHz - 2500 MHz S. W. R. 1.5 Pelnas : 3 dBi Varža:50 Omų Jungtis : RP TNC Vyrų moterų pin pasukti Krypties: OMNI-directional Ilgis: 140mm Max Skersmuo:14.5 mm Kiekis: 1pc
€3.81
Juoda Automobilio Akumuliatoriaus Eliminator už Retevis RT7 Du Būdu Radijo Walkie Talkie J9111J

Juoda Automobilio Akumuliatoriaus Eliminator už Retevis RT7 Du Būdu Radijo Walkie Talkie J9111J

Juoda Automobilio Akumuliatoriaus Eliminator už Retevis RT7 Du Būdu Radijo Walkie Talkie J9111J Maitinimo RT7 radijas tiesiogiai iš automobilių su šio akumuliatoriaus eliminator, vengti ilgai laiko baterija sunaikinti baterija. Naudojamas automobilių, taksi, tinka ilgą kelionę vairavimo naudojant. Suderinama su Retevis RT7. Specifikacija: Galia: 12V Galia: 7.5 V Kabelio
€5.71
Superbat 10vnt Nemokamas Pristatymas UHF Fiksavimo Jack Moterų RF Jungtis, Kabelis RG174, RG178,RG316,LMR100

Superbat 10vnt Nemokamas Pristatymas UHF Fiksavimo Jack Moterų RF Jungtis, Kabelis RG174, RG178,RG316,LMR100

10 vnt. Nemokamas Pristatymas UHF Fiksavimo Jack Moterų RF Jungtis LMR100 Varža 50Ohm Dažnių Diapazonas: 0-500MHz Lyčių Jack Temp.diapazonas -65~ +165 Izoliatorius PTFE Jungties Tipo Lizdas/Moterų Lizdas Montavimo Tipas Kabelio Mount [Nemokamai Kabinti (In-Line)] Patvarumo ≥500 Ciklų įtampa 750V Izoliacijos Varža ≥5000 Mω Pakuotė: 10 VNT. Jei jūs vis
€19.12
Mėlyna Plastiko Dėžutė AUA-60S Pluošto Cleaver Didelio Tikslumo Cleaver Visi - metalo Automatiškai Atgal Peilis Su Atliekų dėžutę

Mėlyna Plastiko Dėžutė AUA-60S Pluošto Cleaver Didelio Tikslumo Cleaver Visi - metalo Automatiškai Atgal Peilis Su Atliekų dėžutę

AUA-60S Pluošto Cleaver (metalo medžiagos), kokybės užtikrinimo, automatinė atšokusio kamuolio, visi metalo medžiagos, ypatingas šalto kontakto. Mėlyna Plastiko Dėžutė AUA-60S Pluošto Cleaver Didelio Tikslumo Cleaver Visi - metalo Automatiškai Atgal Peilis Su Atliekų dėžutę
€25.70
N male kištukas DC-3GHz 35W vatų bendraašius Terminalo užbaigimo manekeno 50 omų apkrovos

N male kištukas DC-3GHz 35W vatų bendraašius Terminalo užbaigimo manekeno 50 omų apkrovos

DC-3GHz 35W Terminatorius nutraukimo manekeno apkrova 50 omų N male plug jungtis Techninė Specifikacija: Dažnis: DC-3GHz VSWR: 1.20 Didžiausias Vidutiniškai Galia :35W Varža:50ohm Temperatūra: -55°C iki +125°C Jungtis: N male 1.Mes Laivas visame Pasaulyje (Išskyrus atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO). 2.Užsakymai
€31.46
Wifi Antenos 2.4 G 7dbi didelis pelnas su Omni N jungtis signalo Stiprinimo +N type female pertvaros jungiklis ufl/ipx RF kabelis

Wifi Antenos 2.4 G 7dbi didelis pelnas su Omni N jungtis signalo Stiprinimo +N type female pertvaros jungiklis ufl/ipx RF kabelis

Wifi Antenos 2.4 G 7dbi didelis pelnas su Omni N signalo jungtis Stiprinti AP su antena NAUJAS Didmeninės + N moterų pertvaros-u.fl/IPX galiuku laidu 15cm ilgio PCI Wifi Card bevielis Maršrutizatorius Aprašymas: Jis yra geras signalas booester už IEEE 802.11 b / g WLAN Sistemos, Bevielio Ryšio Sistema, Wi-Fi / WiMAX / MIMO Sistema. Produkto Savybės: visiškai NAUJAS, Tipas:2,4
€8.78
Wifi Antenos 2.4 G 7dbi didelis pelnas su Omni N jungtis signalo Stiprinimo +N type female pertvaros jungiklis ufl/ipx RF kabelis

Wifi Antenos 2.4 G 7dbi didelis pelnas su Omni N jungtis signalo Stiprinimo +N type female pertvaros jungiklis ufl/ipx RF kabelis

Wifi Antenos 2.4 G 7dbi didelis pelnas su Omni N signalo jungtis Stiprinti AP su antena NAUJAS Didmeninės + N moterų pertvaros-u.fl/IPX galiuku laidu 15cm ilgio PCI Wifi Card bevielis Maršrutizatorius Aprašymas: Jis yra geras signalas booester už IEEE 802.11 b / g WLAN Sistemos, Bevielio Ryšio Sistema, Wi-Fi / WiMAX / MIMO Sistema. Produkto Savybės: visiškai NAUJAS, Tipas:2,4
€8.94
10W bendraašius DC 0-3GHz n male n moterų rf 20db attenuator

10W bendraašius DC 0-3GHz n male n moterų rf 20db attenuator

SPECIFIKACIJOS Dažnis DC 0-3Ghz Varža 50ohm Slopinimas vertės 20DB VSWR ≤1.2:1 Jungtis Medžiaga Žalvario Jungtis N metų vyras N moterų Galia 10W 1. PAKUOTĖ Beveik mūsų produktas naudojamas natūralus paketą. 2. LEADTIME 3 dienas po visą gautą mokėjimą. 3. PRISTATYMAS METODAS Greičiau
€16.56
Aukščiausios kokybės 10 mw Pen Stiliaus Vaizdo Kaltės Locator /matomas lazerio šaltinis/Pluošto kaltės detektorius raudonas rašiklis VFL su LED funkcija

Aukščiausios kokybės 10 mw Pen Stiliaus Vaizdo Kaltės Locator /matomas lazerio šaltinis/Pluošto kaltės detektorius raudonas rašiklis VFL su LED funkcija

Įvadas : Šis raudoną šviesą that650nm puslaidininkių lazeris naudojamas kaip šviesos prietaisas,nuolatinės srovės šaltinis ratai.Šviesos šaltinis skleidžia stabili raudona šviesa , sąsajos į vieną rūšį ir multimode optinio pluošto,ir funkcija pluošto gedimų nustatymas yra realizuotas.Ji yra būtinas įrankis optinio pluošto inžinerijos, statybos, optinio
€14.90
1pc SVV Moterų Lizdas, RF Įkalbinėti Konverteris Jungties Fiksavimo RG316,RG174,LMR100 Tiesiai Goldplated NAUJAS didmeninės

1pc SVV Moterų Lizdas, RF Įkalbinėti Konverteris Jungties Fiksavimo RG316,RG174,LMR100 Tiesiai Goldplated NAUJAS didmeninės

SVV Moterų Lizdas, RF Įkalbinėti Konverteris Jungties Fiksavimo RG316,RG174,LMR100 Tiesiai Goldplated NAUJAS didmeninės
€0.75
Grandway--D007 Pluošto Kabelio Bendras Uždarymo Sudurti Uždarymo Mechaninis Sandariklis Tipas Bendrą Dėžutę

Grandway--D007 Pluošto Kabelio Bendras Uždarymo Sudurti Uždarymo Mechaninis Sandariklis Tipas Bendrą Dėžutę

Prek.kod 50 VNT. 1. Taikymo sritis Ši Montavimo Instrukcija tinka Optinių Skaidulų Sujungimo Uždarymas (Toliau tekste trumpinamas kaip FOSC), kaip patarimus tinkamai sumontuoti. Taikymo sritis: oro, žeme, dujotiekio, ranka-skyles. Aplinkos temperatūros ribos: nuo -40 iki 65 metų. 2. Pagrindinė struktūra ir konfigūracija 2.1 matmenų ir talpos išorinis matmuo (Aukštis x Skersmuo)
€30.63
Grandway--D002 Pluošto Kabelio Bendras Uždarymo Sudurti Uždarymo Mechaninis Sandariklis Tipas Bendrą Dėžutę

Grandway--D002 Pluošto Kabelio Bendras Uždarymo Sudurti Uždarymo Mechaninis Sandariklis Tipas Bendrą Dėžutę

Prek.kod 50 VNT. 1. Taikymo sritis Ši Montavimo Instrukcija tinka Optinių Skaidulų Sujungimo Uždarymas (Toliau tekste trumpinamas kaip FOSC), kaip patarimus tinkamai sumontuoti. Taikymo sritis: oro, žeme, dujotiekio, ranka-skyles. Aplinkos temperatūros ribos: nuo -40 iki 65 metų. 2. Pagrindinė struktūra ir konfigūracija 2.1 matmenų ir talpos išorinis matmuo (Aukštis
€30.63
Superbat RF Koaksialinis Kabelis Fakra Jack

Superbat RF Koaksialinis Kabelis Fakra Jack "E" tiesiai į Fakra Moterų Jack "E", stačiu kampu galiuku kabelis RG174 500cm Automobilių TV1

RF Koaksialinis Kabelis Fakra Jack E tiesiai į Fakra Jack E , stačiu kampu galiuku kabelis RG174 500cm Modelis: KS-F03ERJ-F03ESJ-174-500 jungtys Fakra Jack E tiesiai Fakra Jack E , stačiu kampu kabelis RG174 Jei pageidaujate kitų kabelių, pls nedvejodami kreipkitės į mus. Neprivaloma Ilgis 500cm Jei jums reikia kitų ilgis,pls
€9.93
Honghuismart Mados D formos ausinių didelis TR už

Honghuismart Mados D formos ausinių didelis TR už "motorola" gp88,gp88s,gp3188,gp2000,cp040,hyt tc700 tc500s ir kt walkie talkie

GP Serija: GP2000, GP2100, GP-300, GP308, GP68, GP88, GP88S XTN Serija: XTN446, XTN500, XTN600 XTN XV Serija: XV1100, XV2100, XV2600, XV4100 XTN AX Serijos: AXV5100, AXU4100 CLS Serijos: CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450C,VL50 Dvasia Serija: SV10, SV11, SV11D, SV21, SV12,SV22, SV22C, SU210, SU22, Dvasia MU Serija: MU11, MU11C, MU11CV, MU12, MU12C, MU12CV, MU21C, Dvasia MV Serijos:
€4.97