10/100/1000Mbps gigabit 15.4 W 4 port Ethernet PoE Switch su viena SFP prievadą

€88.58
Yra sandėlyje
Greitas pristatymas
Parduotuvė::
  • Modelio Numeris: LNK-1400PT-SFP

  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 8cm (7.87in x 5.91in x 3.15in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)

10/100/1000Mbps gigabit 15.4 W 4 port Ethernet PoE Switch su viena SFP prievadą

Modelis: LNK-1400P-SFP Serija

Apžvalga

LNK-1400P-SFP Serija 10/100Mbps vario fiber jungiklis suteikia IEEE 802.3 af/Galia Pirkimas, Ethernet (PSE) funkciją į 4 vytos poros uostus, tiekia tiek duomenų ir elektros srovės įrenginių, tokių kaip "WiFi" prieigos taškų, VoIP telefonų ir IP saugos kameras.

Tai yra idealus sprendimas, kai PoE-powered tinklo įrenginiai turi būti įdiegta daugiau nei 100 m / 300 pėdų. LNK-1400P-SFP palaiko 100M Ethernet ir 100M SFP Prievadą. Ethernet prievadas palaiko tiek pusiau dupleksinis ir full-duplex režimu. Vartotojai gali naudoti skirtingo tipo SFP moduliai (single-mode/multi-mode fiber, 1/2 core), kiek reikia.

Savybės

· 1 x 100BASE-fiber SFP prievadą

· 4 x 10/100Base-TX prievadą duomenis ir galia

· IEEE802.3af (15.4 W) arba IEEE802.3at PoE+(30W) atitinka

· Vidaus 100-240VAC, universalus maitinimo šaltinis

· Diagnostinis įrenginys Led ir PoE srovės indikatorius Led

Techniniai Indeksai

Standartas

IEEE802.3 (10BASE-T), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (Fast-Ethernet), IEEE802.3x (Flow Control), IEEE802.1q, IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.3af Power over Ethernet, IEEE802.3at "Power over Ethernet"

10/100BASE-T

STP arba UTP 5 Kategorijos/5e/6 kabelis (Maks. 100m)

100BASE-FX

Priklausomai nuo SFP

Perskaičiavimo Režimas / Uždelsimo Laikas

Store-and-Forward

Srauto kontrolė

Dvipusis-flow control, Half duplex-atgal slėgis

RJ-45 Port

4 x Auto-MDI/MDIX

Optinis Prievadas

1 x SFP 100BASE-FX

Įėjimo Įtampa

AC100 ~ 240V / 50-60HZ, kad 48V per išorinis adapteris

Energijos Suvartojimas

PoE Pin Paskyrimas

4/5 (V+),7/8 (V-)

PoE Išėjimo Įtampa

-48V, 0.27 A, 13W

MTBF

50.000 valandos

BIR

MAC Adresų Lentelė

1K

Buferio Dydis

1M

Veikimo Temperatūra

0~50

Laikymo Temperatūra

-40~70

Sandėliavimo Oro Drėgnumas

158mm ×100mm x 27mm

Matmenys ir Svoris

0.78 kg (bendras Svoris)

Užsisakyti Informacijos

Modelis

Aprašymas

LNK-1400P-SFP

10/100 mbps PoE-PSE Ląstelienos, Vario Ethernet Jungiklis: 1 SFP + 4 PoE, įskaitant SFP Moduliai; 220VAC in-48VDC out, IEEE802.3af, PoE Galia: 15.4 W per PoE uosto, Išorinis Maitinimo Adapteris

LNK-1400PT-SFP

10/100 mbps PoE-PSE Ląstelienos, Vario Ethernet Jungiklis: 1 SFP + 4 PoE, įskaitant SFP Moduliai; 220VAC in-48VDC out, IEEE802.3at, PoE+ Galia: 25.5 W per PoE uosto, Išorinis Maitinimo Adapteris

 

Panašūs produktai

1 CH Vaizdo Optinio Pluošto Media Konverteriai -1 BNC Siųstuvas, Imtuvo RS485 Duomenų Vienos rūšies 20Km VAIZDO Stebėjimo sistema.
€49.67
DN RTXM191-502 1,25 G-1550NM-80KM-SM-ESFP pluošto optinis siųstuvas-imtuvas
€26.49
2vnt SC Derinami Optinio Pluošto Attenuator-Adapteris Flanšo-0 iki 30 dB
€29.80
Kinija tiekėjas 1310nm kabelinę televiziją optinis siųstuvas 10 mw
€120.04
Grandway Optinio Pluošto Vardas Pluošto Tamsiai Pluošto Vardas KFT-30 Optinio Pluošto Ray Pripažįstant 900~1650nm
€122.77
Optinio Pluošto Patch Cord Laidas,LC/VNT-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,LC MK 40Meters
€26.49
KELUSHI HT-2096C RJ11 telefono linija, telefono linija, apkabos, pincetai RJ12 kristalų galvos greitas pristatymas
€14.67
2vnt/daug TL510 TL510A Optinės Galios Matuoklis su FC SC Jungtis ST +TL532 Raudonojo Lazerio Optinio Pluošto Kabelio Testeris (Diapazonas: 10-12km)
€33.84