facebook komentarai

Ethereum pagrindas, Pažangūs vagys ar kvailas programavimas?

Kaip pranešė programuotojas ir kenkėjiškų programų analitikas 3xp0rt, pavogti duomenys buvo pardavinėjami Rusijos pogrindiniuose hakerių forumuose. Užkrėstuose įrenginiuose kenkėjiška programinė įranga naudoja specialius metodus, kad surinktų informaciją iš naršyklės plėtinių, kriptovaliutų piniginių ir 2FA atminties.

ethereum pagrindas btc sąvartynas

Be to, ji turi galimybę pati save pašalinti po to, kai duomenys buvo pavogti. Be to, kenkėjiška programa taikosi į 2FA įskiepius. Kilmė Rusijoje?

ethereum pagrindas btc rechner

Šiuo metu privačius prisijungimo duomenis vagianti kenkėjiška programa hakerių forumuose parduodama už maždaug JAV dolerių. Užkrėsti savo įrenginius galima per naudojantis failų atsisiuntimo kanalais, neoficialiomis failų talpinimo ir P2P dalijimosi svetainėmis.

ethereum pagrindas JAV iždo kriptovaliuta

Sukčiai taip pat gali pasitelkti elektroninių laiškų kampanijas, platindami šimtus tūkstančių laiškų su pridėtomis užkrėstomis nuorodomis ar failais. Kad sumažintumėte riziką užsikrėsti kenkėjiška programine įranga, kibernetinio saugumo ekspertai pataria reguliariai atnaujinti programas ir programinę įrangą.

ethereum pagrindas bitcoin central pirkti ir parduoti asmeniškai už grynuosius pinigus

Taip pat svarbu nesinaudoti neoficialiais ar nepatikrintais interneto šaltiniais ir neatidarinėti įtartinų el. Be to, kriptovaliutų naudotojai niekada neturėtų su niekuo dalytis savo privačiais prisijungimo ethereum pagrindas ir ypač saugotis bet kokių iššokančių langų, kuriuose prašoma pateikti tokią informaciją. Siekiant maksimaliai apsaugoti skaitmeninį turtą, ekspertai pataria apsvarstyti galimybę naudoti šaltojo saugojimo kriptovaliutų pinigines.

Kripto befektetési stratégiák - alapok és jó tanácsok👌💶💰💳📊📈

Parengta pagal dailycoin. Susiję straipsniai.

ethereum pagrindas konvertuoti bitkoinus į ripple