Lietuvos Banko Pozicija, Dėl Virtualiojo Turto Ir Pirminio Virtualiojo Turto Žetonų Platinimo

Kriptovaliutų pozicijos. Centrinio banko valdytojas teigia, kad Kenijos pozicija dėl kriptovaliutų nepasikeitė

Nuoroda nukopijuota Kriptovaliutų rinka neginčijamai yra viena populiariausių temų šiandieniniame pasaulyje, kuria domisi vis daugiau investuotojų kriptovaliutų pozicijos verslininkų.

kriptovaliutų pozicijos

Ekspertų nuomone, tam tikrai atvejais prekiauti kriptovaliutomis gali būti net lengviau ir pelningiau nei akcijomis ir obligacijomis. Vis dėlto suprasti kriptovaliutų kursus lengva ne kiekvienam.

kriptovaliutų pozicijos

FUD įtaka kriptovaliutų kursams Apie skirtingas kriptovaliutas dažnai pasirodo niekuo nepagįstos, spekuliacinio pobūdžio infomacijos, kuri turi didelę įtaką kursų svyravimams. Fear, Uncertainty and Doubtkuris pažodžiui verčiamas kaip baimė, nežinomybė ir abejonė.

kriptovaliutų pozicijos

FUD sukeltą kainų kritimą iš esmės gali lemti aibė skirtingų veiksnių. Didelį poveikį turi pasikeitęs valstybės reguliavimas arba gandai apie naujus valstybės priimtus sprendimus dėl reguliavimo, neigiami autoritetingų ir nuomonę fomuojančių žmonių pasisakymai apie kriptovaliutas ir stiprūs bei nepaaiškinami kriptovaliutų kainų svyravimai.

Crypto Mining Farm at Apartment - January 2020 Update

Baimė dėl nenuspėjamo valstybinio reguliavimo Globaliai virtualios valiutos vis dar laikomos nauju reiškiniu, kuris neturi vieningos visoms valstybėms sistemos bei kontroliuojančių institucijų. Anot kriptovaliutų kriptovaliutų pozicijos I. Dučinsko, prieštaringos valstybių pozicijos kriptovaliutų klausimais, draudžiančio arba veiklą skatinančio reguliavimo įtvirtinimas, sukuria dar didesnius kursų svyravimus šioje ir taip nepastovioje rinkoje.

Bitcoin ir kriptovaliutų keityklos. Kur nusipirkti ir parduoti?

Nepaisant to, jog oficialus, valstybinis virtualios valiutos reguliavimo įtvirtinimas vis dar nėra pasaulinė tendencija, pavienės šalys jau imasi kriptovaliutų veiklos teisinio įtvirtinimo. Naujienos, pakeičiančios valiutos kursą Žinomų, gerbiamų ir visuomenės nuomonę formuojančių žmonių pasisakymai turi stiprią įtaką valiutų kursų kaitai.

kriptovaliutų pozicijos

Vos tik žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose pasirodo atoritetingų, viešų žmonių pasisakymai kriptovaliutų klausimu, valiutos kursas pradeda tai mažėti, tai didėti. Taip yra todėl, kad virtualios valiutos kaina priklauso nuo paklausos ir pasiūlos - esant didelei paklausai ir mažai pasiūlai, kaina bus linkusi didėti.

kriptovaliutų pozicijos

Anot ekspertų, kriptografinė erdvė yra nuolat kintanti, dinamiška, nėra jokios garantijos, jog net stipriausios bei populiariausios valiutos vieną dieną tiesiog nežlugs.

Vieną dieną kritę, kitą jie gali stipriai šauti į viršų.

kriptovaliutų pozicijos

Užsakymo nr. Nuoroda nukopijuota Delfi Plius Vaidas Mikaitis.