Naršymo meniu

Mokėjimai bitkoinais, Vytautas Karalevičius. Kas lėmė Bitcoin kainos šuolį?

  • Mokėjimų procesoriai bitcoin
  • Kas yra bitkoinas?

Rekordišku augimu rinkoje metus pradėjęs bitkoinas BTCvasario viduryje pasiekė neregėtas aukštumas. Natūralu, jog augant kriptovaliutų vertei, auga ir jos perkamoji galia.

Nors pasaulyje atsiskaityti kriptovaliutomis tampa vis labiau įprasta, Lietuvoje šią galimybę išnaudoja tikrai ne visi. Daugiau nuotraukų 1 Lrytas.

mokėjimai bitkoinais litecoin informacija

Šiuo metu bitkoino kursas yra mažesnis nei rekordinis lygis, kuris buvo užfiksuotas vasario 21 dieną, kai jo vertė viršijo net 58 tūkst. JAV dolerių. Tai lemia ir kriptovaliutos likvidumas — kiek lengva yra ją realizuoti rinkoje.

mokėjimai bitkoinais Seth Meyers bitcoin

Vienos kriptovaliutos yra labiau pritaikytos mokėjimams, pavyzdžiui, bitkoinas ar litkoinas. Prekybos centro duomenis, jo svetainėje per paskutines trisdešimt dienų beveik 60 proc.

TVF paragino Salvadorą atsisakyti bitkoino kaip oficialios valiutos

Už ką atsiskaito kriptovaliutomis? Populiariausios prekių kategorijos, kuriose atsiskaitoma kriptovaliutomis — elektronikos.

mokėjimai bitkoinais indėlių monetų bazė

Dažniausiai žmonės linkę išleisti kriptovaliutas, kai jų kaina smarkiau šokteli į viršų, tačiau tai nėra vienintelis mokėjimai bitkoinais.

Kadangi išsikeitus kriptovaliutą į vietinę valiutą, reikia mokėti mokesčius, dauguma renkasi paprastesnį kelią realizuoti išaugusį turtą, t. Atsiskaityti kriptovaliutomis — saugu Nemaža dalis kriptivaliutų, net ir tos, kurios nėra sukurtos atsiskaitymams, dažnai puikiai tam tinka.

mokėjimai bitkoinais ltc į btc konverteris

Galimybė jomis atsiskaityti už pirkinius yra tik papildomas jų panaudojimo būdas, apie kurį ne visi kriptuvaliutų turintys žmonės žino ir susimąsto.